PlanetGear s.r.o. - Prodej elektropohonů
Rychlý kontakt: info@planetgear.cz  //  +420 704 053 622

Převodovky

Planetové převodovky

Planetové převodovky jsou kompaktní a velice výkonné jednotky. Zaujme nás poměr přeneseného momentu ke hmotnosti převodovky. To přináší mnoho výhod, například snadnější manipulaci,menší nosné konstrukce a v neposlední řadě nižší cenu.

Výrobci: Bonfiglioli STM SITI Brevini

Více informací

Planetová převodovka

Šnekové převodovky

Šnekové převodovky série VF a W jsou milníky na poli celosvětového průmyslového trhu. Jejich úspěch spočívá v kombinaci nejvyšší kvality s moderními technologiemi materiálů a proslulou cenovou efektivností. Absolutní flexibilita je dána širokou nabídkou různých provedení, konfigurací hřídelí a motorovými adaptéry, které jsou nabízeny jako standardní provedení.

Výrobci: Bonfiglioli STM SITI Motovario Chiaravalli Hydro-Mec

Více informací

snekove

Čelní převodovky

Proč „čelní převodovky“? Jednoduše proto, že v nich najdeme pouze kola s čelním ozubením, samozřejmě šikmým pro zvýšení přeneseného momentu. Dělíme je do skupin SERIE C, SERIE E, SERIE F.

Výrobci: Bonfiglioli STM SITI Motovario Chiaravalli Hydro-Mec

Více informací

celni-c-serie

Kuželočelní převodovky

Kuželočelní elektropřevodovka série A je produktem charakteristickým vynikající kvalitou, efektivností a univerzálností s vynikajícím poměrem užitné hodnoty a ceny.

Výrobci: Bonfiglioli STM SITI Motovario Chiaravalli Hydro-Mec

Více informací

kuzelocelni

Rozvodové RAN

Jednotky série RAN jsou navrženy za účelem úhlového přenosu pohybu do pravého úhlu. Umožňují snadnou montáž a jsou téměř bezúdržbové. Jednotky RAN nabízejí více možností uspořádání hřídelí a výběr z několika přesných převodových poměrů mimo 1:1, které nabízejí možnost synchronizace pohonných systémů. K dispozici jsou také ve verzi pro zdvihací zařízení.

Výrobci: Bonfiglioli POGGI SITI Chiaravalli

Více informací

rozvodove

Poptávka převodovky

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš telefon (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Připojit soubor