PlanetGear s.r.o. - Prodej elektropohonů
Rychlý kontakt: info@planetgear.cz  //  +420 704 053 622

Planetové převodovky

Planetové převodovky série 300 jsou kompaktní a velice výkonné jednotky. Nejvíce nás zaujme poměr přeneseného momentu ke hmotnosti převodovky, to přináší mnoho výhod, například snadnější manipulaci, menší nosné konstrukce a v neposlední řadě nižší cenu.

Jejich kombinační uspořádání dovoluje realizovat výběr pro všechny dostupné aplikace, a to i takové, kde dochází k nárazovému zatížení. Díky modulární konstrukci je převodovka vysoce univerzální.

Vyrábí se v provedení přímém nebo úhlovém (pozice motoru je v pravém úhlu vůči výstupu převodovky), v několika variantách výstupní a vstupní části. Mohou být v provedení patkovém, přírubovém nebo jen s ramenem reakce. Na výstupu máme také několik variant jako válcová hřídel s perem nebo DIN drážkováním a dále duté hřídele se svěrným spojem nebo vnitřním DIN drážkováním. Vstupní část může tvořit motorová IEC příruba, příruba pro hydromotor nebo jen vstupní hřídel v několika provedeních. Všechny stavební prvky lze použít ve všech 16 velikostech skříní pro kroutící momenty od 1 000–450 000 Nm. Hledáme-li vhodný pohon pro jakoukoliv aplikaci, můžeme se na něj bezpečně spolehnout.

Planetová převodovka

Kroutící moment: 1 000 Nm – 450 000 Nm

Mechanický výkon (n1 = 1400 min-1): až do 450 kW

Převod: 3,4 – 5 000

Provedení: čelní, pravoúhlé (kuželočelní ozubení Gleason)

Vstupní konfigurace: patkové a přírubové provedení, výstupní hřídel s drážkou, drážkovaná dutá hřídel, dutá hřídel se stahovacím diskem

Vstupní konfigurace: reduktoru, IEC a NEMA motorová příruba, výstupní hřídel

Poptávka převodovky

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš telefon (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Připojit soubor