PlanetGear s.r.o. - Prodej elektropohonů
Rychlý kontakt: info@planetgear.cz  //  +420 704 053 622

Šnekové převodovky

Šnekové převodovky série VF a W jsou milníky na poli celosvětového průmyslového trhu. Jejich úspěch spočívá v kombinaci nejvyšší kvality s moderními technologiemi materiálů a proslulou cenovou efektivností. Absolutní flexibilita je dána širokou nabídkou různých provedení, konfigurací hřídelí a motorovými adaptéry, které jsou nabízeny jako standardní provedení.

Kombinace čelní a šnekové převodovky a dvojité šnekové převodovky ve spojení s nebo bez omezovače kroutícího momentu vytváří vysoce variabilní systém pohonu.

Šnekové převodovky a motory jsou také k dispozici v konfiguraci ve zvýšené ochraně „EP“, s vlastnostmi specifickými pro potravinářský průmysl a extra korozivní ochranou, což umožňuje snadné čištění, údržbu a sanifikaci.

Kromě průmyslu na zpracování potravin, konfigurace „EP“ také vyhovuje požadavkům chemického a farmaceutického průmyslu, stejně jako na palubách lodí, a nábřežních zařízeních.

snekove

Kroutící moment: 13 Nm – 7.100 Nm

Výkon (n1= 1400 min-1): 0,04 – 75 kW

Převodový stupeň: 7 – 10000

Výstupní konfigurace: dutá hřídel s drážkou a perem, násuvná hřídel, momentová spojka, rameno reakce

Vstupní konfigurace: IEC-standardní motorová příruba, vstupní hřídel, kompaktní celek s motorem (integrovaný motor) – pouze model W

Poptávka převodovky

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš telefon (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Připojit soubor